| الذاكرة | 32 GB |
|---|---|
| الرام | 2GB |
| البطارية | 5000 Mah |
| الكاميرا | 13 MP |
| المعالج | Mediatek, Quad-core |
| الكاميرا الأمامية | 8 MP |
| الشاشة | 6.52 inches, IPS LCD |
| الكفالة | سنة |
| الذاكرة | 32 GB |
|---|---|
| الرام | 2GB |
| البطارية | 5000 Mah |
| الكاميرا | 13 MP |
| المعالج | Mediatek, Quad-core |
| الكاميرا الأمامية | 8 MP |
| الشاشة | 6.52 inches, IPS LCD |
| الكفالة | سنة |