| الذاكرة | 64 GB |
|---|---|
| الرام | 4GB |
| البطارية | 5000 Mah |
| الكاميرا | 13 MP |
| الكاميرا الأمامية | 5 MP |
| اللون | أزرق |
| المعالج | Helio P35, Octa-Core |
| الشاشة | 6.5 inches, PLS LCD |
| الذاكرة | 64 GB |
|---|---|
| الرام | 4GB |
| البطارية | 5000 Mah |
| الكاميرا | 13 MP |
| الكاميرا الأمامية | 5 MP |
| اللون | أزرق |
| المعالج | Helio P35, Octa-Core |
| الشاشة | 6.5 inches, PLS LCD |